☎ (098) 442-34-08; (066) 921-41-19; (093) 500-82-85 ✉ office@didactica.com.ua
(пусто)
 
Валюта:
English  Русский  Украинский 

Новини

Голосування

Новини RSS 2.0

STEM обладнання для сучасних класів

STEM-обладнання направлене на створення сприятливих умов для учнів, завдяки яким вони можуть бути залучені в навчально-дослідницьку, експериментальну, винахідницьку та конструкторську діяльність відповідно до навчальних програм з застосуванням проєктних технологій в освітньому процесі.

Стем обладнання використовується для розвитку здібностей дітей як в точних науках, так і гуманітарних та природничих науках, оскільки воно має широкий спектр застосування в навчальному процесі.

STEAM-підхід зробить Вашу школу сучасною тому що він поєднує в собі природничі науки (Science), технології (Technology), технічну творчість (Engineering), мистецтво (Art) та математику (Mathematics).
За допомогою використання сучасних технологій стало можливим розкрити потенціал закладений в кожній дитині та створити всі необхідні умови для якісного отримання знань.

Оформлення Стем кабінету у школі надасть змогу викладачу під час проведення уроку залучити кожного учня в вивчення матеріалу, оскільки кожна дитина зможе вирішувати практичне завдання поставлене під час занять, а не займатися лише вивченням теоретичної частини.
Саме завдяки тому, що під час STEAM-уроків в центрі уваги перебуває не вчитель, а практичне завдання, яке шляхом проб і помилок учням потрібно вирішити й досягається позитивний результат в навчанні.
STEM-лабораторія може бути обладнана в будь-якій школі та може містити в собі 3D принтери, мінікомп'ютери з можливістю їх програмування, набори навчальної електроніки, фото-відео студію та інші сучасні технічні засоби.
Отже сьогодні СТЕМ кабінет є не від'ємною частиною сучасної школи та до його оформлення необхідно підійти з усією відповідальністю та увагою, тому що високий рівень знань та якісна освіта є кроком в майбутнє для кожної дитини.
Також радимо Вам звернути увагу на наказ МОН №574 від 29.04.2020 року «Про затвердження Типового переліку засобів навчання та обладнання для навчальних кабінетів і STEM-лабораторій» в якому міститься необхідна інформація щодо засобів навчання та обладнання.